X

اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 اسفند 1399

  افتتاح مرکز بیماریهای غیر واگیر

امتیاز: Article Rating

با حضور رییس دانشگاه، مسئول نهاد رهبری، سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری، مدیر روابط عمومی، مسئولان حوزه آموزش و تحقیقات و فناوری؛ مرکز بیماریهای غیر واگیر استان افتتاح شد.

دکتر کفاشیان سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در سخنانی ضمن خیر مقدم به ریاست دانشگاه، مسئول نهاد رهبری و دیگر حاضران در این آیین افتتاحیه به اهداف و برنامه‌های مرکز بیماریهای غیرواگیر اشاره کرد و گفت: هدف ما این است که با توجه به وجود مرکز بیماریهای غیر واگیر در دانشگاه از تمام ظرفیت‌ها برای تحقق اهداف آن استفاده کنیم.

رئیس دانشگاه ضمن تقدیر از تلاش‌های دکتر کفاشیان معاون تحقیقات و فناوری و دکتر بسطامی نژاد مدیر این مرکز و کلیه همکاران ؛ افتتاح و راه اندازی آن را اقدامی شایسته در راستای خدمت به جامعه در حوزه بیماری‌های غیرواگیر عنوان کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: یکی از شاخص‌هایی که دانشگاه‌ها بر اساس آن ارزیابی می‌شوند، مباحث تحقیقاتی و علمی و آموزشی است و ما هم در تلاشیم تا در این عرصه‌ها خود را ارتقا دهیم.

در ادامه نیز به حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ضمن تبریک حلول ماه شعبان و اعیاد آن و تقدیر از توجه ویژه ریاست دانشگاه و تلاش‌های شایسته مسئولان معاونت تحقیقات و فناوری اظهار داشت:
این گونه اقدامات ارزشمند که در ارتقاء سطح سلامت مردم نقشی مثبت ایفا می کنند، رضایت‌مندی عمومی را به دنبال خواهند داشت.

در ادامه نیز دکتر صیاد بسطامی نژاد مدیر مرکز بیماری های غیرواگیر دانشگاه در سخنانی ضمن تقدیر از توجه ویژه ریاست دانشگاه و حوزه معاونت تحقیقات و فناوری ،
افتتاح این مرکز را عاملی برای ارتقاء سطح ارتباط و تعامل بین حوزه‌های مختلف از جمله بهداشت، درمان، آموزش و تحقیقات و فناوری برشمرد و یادآور شد که ان‌شاءالله از تمام ظرفیت‌ها برای اعتلای این مرکز استفاده گردد و به گونه‌ای این رشد کند که به عنوان مرجع برای تمام مولفه ها و دیتاها در حوزه بهداشت و درمان و موضوعات تحقیقاتی و ... مطرح باشد.

اشتراک گذاری
فایل های پیوستی
ثبت امتیاز